ДИТЯЧИЙ САДОК MO:
СЕРВІС

Ми надаємо обслуговування високого рівня!
Вибір дитячого саду - це відповідальний крок і для батьків, і для дитини. Батьки точно хочуть бути впевненими в тому, що їх дитина буде розвиватися, покращувати вже наявні навички і отримувати нові, а дитині важливо отримати нове оточення і придбати перших друзів. Тому питання дитячого садка - завжди питання гостре.

Дуже багато суперечок і розбіжностей викликає нюанс - який же садок обрати - державний чи приватний? Що обов'язково повинно бути в дитячому саду, на що варто звернути увагу, що буде найкращим для дитини? Всі ці аспекти, безсумнівно, дуже важливі.

Тому варто звернути увагу на те, що в принципі пропонує садок і що обов'язково повинно там бути.

Коли ви обираєте сад для дитини, ви звертаєте увагу на деталі, з боку дорослого. Нелегко поглянути на те місце, де ваша дитина буде проводити час, її ж очима. Але психологи радять обов'язково зробити це для того, щоб зрозуміти, що потрібно дитині і чи дійсно сад задовольняє її потреби. Важливий момент - це оформлення простору, по якому можна зрозуміти, чи дійсно дітям туди можна або це зроблено для краси. Якщо це друге, то це повинно вас насторожити - адже діти повинні вільно пересуватися по приміщенню і, головне, - комфортно себе в ньому почувати. Подивіться, які є в саду іграшки. Тому що гра - важливий елемент дитинства вашої дитини.

Особливе місце слід приділити безпеці дитини в дитячому саду. Адже залишаючи там її на цілий день або на півдня, ви повинні бути впевненими, що дитина перебуває в комфорті та безпеці. Саме тому багато дитячих садків пропонують батькам доглядати за дітьми в режимі реального часу за допомогою камер відеоспостереження і спеціальних програм. Це надасть вам можливість переконатися в тому, що дитина адаптується, детально подивитися, чим вона займається. Така можливість буде дуже корисна і важлива для батьків, особливо в перший час, коли дитина тільки пішла до садка. Багато дитячих садків надсилають звіти в месенджери, де б батьки ні перебували. Це ще більш зручний спосіб, ніж відеоспостереження. Ви зможете подивитися, що робила ваш дитина.

Важливими є й вихователі. Не бійтеся говорити з ними, прискіпливо все з'ясовувати та ставити будь-які запитання, що стосуються роботи. Так ви зможете переконатися, що з вашою дитиною працює справжній професіонал, який допоможе вашій дитині добре себе почувати в садку. Вихователь повинен допомогти вашій дитині адаптуватися, а в подальшому - розвиватися. Тому вихователь повинен любити свою роботу і хотіти зростати в ній професійно. Дуже часто при прийомі на роботу вихователів проводиться ряд психологічних тестів, які допомагають зрозуміти, чи буде конкретна людина хорошим наставником і другом для дітей. Адже такі вміння - ключові в його роботі.

Пункт про «не бійтеся говорити» стосується і решти педагогічного складу. Адже справжні професіонали своєї справи повинні бути готові до комунікації з батьками і повинні вміти чітко відповідати на запитання, які стосуються їх професійних повноважень.

Пам'ятайте, що для відвідування дитячого садка все ж є оптимальний вік. Вчені та їх дослідження доводять, що вкрай небажано віддавати до садка дітей, молодших від трьох років. Тому що в цьому віці дитина ще не готова розлучатися з мамою і сім'єю, і зміна обстановки - це стрес для вашої дитини. А якщо ви хочете для неї фізичного та емоційного благополуччя, то навіщо піддавати її стресу?

Тому важливо враховувати багато факторів, коли підбираєте сад для вашої дитини. Але все одно, варто звернути увагу на: кваліфікованість персоналу, наявність іграшок і простору для дитини, способи спілкування адміністрації з батьками, які активності будуть проводитися з дитиною. Це лише малий перелік того, з чим вам доведеться зіткнутися.

Але в МО ми приділяємо особливу увагу безпеці дитини та сервісу, яким оточена дитина. Саме тому у нас ви завжди будете в курсі цікавих подій життя вашого малюка:

  • Два рази на день в чат-групах ви будете отримувати фото-звіт про проведені заняття.
  • Безліч робіт, зроблених вашою дитиною, становитимуть домашню колекцію розвитку її талантів.
  • Щотижневий анонс занять допоможе вам бути в курсі навчально-розвиваючої програми
  • Триместрова звіт динаміки розвитку дитини зафіксує успіхи малюка і покаже спрямованість особистості.
  • Якісний фільм про дитячі свята в МО за участю вашої дитини буде нагадувати вам про яскраві приємні події.
Всі ці пункти - дуже важливі для нас, адже саме їх наявність дозволяє зробити перебування в МО для дитини безпечним, цікавим і різноманітним, а батьки можуть переконатися в тому, що вони віддають улюбленого малятку в надійні руки. А фільми про дитячі свята стануть приємною згадкою про те, як ваша дитина досліджувала світ, робила перші успіхи, здійснювала перші кроки в дружбі і всіляко тішила вас.
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: info@mo-kids.com.ua
Телефон:+38 067 137 78 78
Соцмережі: Facebook | Instagram
Школа-садок MO Kids World
Контакты
Школа-садок MO Kids World
Контакти
Made on
Tilda