ДИТЯЧИЙ САДОК MO:
ДИТЯЧИЙ САДОК НОВОГО ПОКОЛІННЯ В КИЄВІ

Простір для дітей!
Рано чи пізно перед кожними батьками постає вибір дитячого садка для їх дитини. До цього вибору потрібно поставитися серйозно. Адже дитячий садок - це місце, де дитина буде соціалізуватися, вперше знайомитися зі своїми однолітками, буде проводити час далеко від батьків, дізнаватися нове і готуватися до школи.

Багато батьків сумніваються, що обрати - приватний дитячий сад або віддати перевагу державному? Адже цей вибір може вплинути на все подальше життя дитини, сформувати перше її оточення і адаптувати до подальшого розвитку і росту. Тому поставитися до вибору слід серйозно.

Тому що дитячий сад - це не тільки місце, куди кожен день буде ходити ваше чадо, це і можливість для батьків займатися роботою, просуваючись по кар'єрних сходах, без шкоди для розвитку дитини. Адже сучасний ритм життя не дозволяє навіть дбайливим мамам і татам зовсім відмовитися від кар'єри - доводитися поєднувати виховання дітей і роботу.

Тому дитині повинно бути комфортно в дитячому саду, який ви оберете. Не останню чергу в цьому відіграє і те, якого типу буде установа.

Існують державні і приватні дитячі сади. Які ж відмінності між ними, в чому полягають плюси і мінуси?

Державні дитячі сади ще називаються муніципальними. На жаль, в них не завжди на належному рівні підтримується зовнішній вигляд і інтер'єр. Послуги в таких дитячих садах надає держава, але найчастіше ремонтні та побутові питання вирішують самі батьки за рахунок допомоги: матеріальної або безпосередньої. В цьому плані приватний дитячий сад перемагає: у вартості перебування в ньому дитини вже закладена певна сума, частина з якої йде на те, щоб підтримувати садок та його добробут. У приватному дитячому садку ви не знайдете старих ігрових майданчиків або облуплених шафок - інтер'єр в них зазвичай сучасний, виконаний з урахуванням всіх потреб дітей. Справні меблі, якісний посуд і безпечний ремонт - ось те, що завжди відрізняє приватні дитячі садки.

Особливу увагу слід приділити харчуванню дитини. Адже харчування в такий ранній період - це основа для формування харчових звичок дитини в майбутньому. При виборі того чи іншого садка слід дізнатися, що входить до денного раціону дитини. І на основі почутого вже робити висновок, підходить це дитині чи ні. Державні дитячі сади можуть запропонувати непоганий вибір страв, але частіше за все вони не враховують важливого чинника, яким є індивідуальні смаки дитини в їжі. Приватні дитячі сади в цьому питанні набагато більш прогресивні, оскільки можуть запропонувати більш широкий асортимент страв.

Не менш важливим аспектом є педагогічний склад. Тому що педагоги - ті люди, які будуть працювати з вашою дитиною, впливати на її інтереси та розвиток в цілому. Персонал приватних дитячих садів зазвичай відбирається дуже строго, є багато критеріїв, але головним з них залишається наявність вищої освіти за спеціальністю. Таким чином, у вас є гарантія, що з вашою дитиною будуть працювати тільки фахівці високого рівня - медики, психологи і вихователі. У державних дитячих садах відбір відбувається набагато простіше. Не в останню чергу він пов'язаний з зарплатами персоналу.

Орім вищої профільної освіти великий акцент в приватних садах робиться на емоційно-вольову
сферу вихователя: чи зможе він стати другом дитині, грати з нею на партнерських засадах, не домінувати, не знищувати самостійність і самовираження дитини? Для визначення цього проводиться цілий ряд динамічних тестів і обов`язкове стажування під наглядом наставника-методиста.

Приділити увагу варто і методикам, за якими будуть займатися з дитиною. Адже дитячий сад - це місце, де ваші син або донька проходять фактичну підготовку до школи. Платний дитячий сад має досить широкі можливостями по навчанню малюків, додаткових занять багато і батьки можуть обирати з-поміж них, виходячи з власних уподобань або смаків дитини. Головне пам'ятати одне -
не варто перевантажувати малюка великою кількістю інформації і знань, в перший час краще зосередитися на чомусь одному.

Вибір дитячого саду в Києві - теж не дуже просте завдання для батьків. Навколо дуже багато закладів, як приватних, так і державних, всі вони пропонують різні умови і досить просто розгубитися в цьому.

Дитячий садок MO - це дитячий садок нового покоління. Це не просто місце, де ваша дитина «перебуває» певну кількість часу.

Це простір, в якому діти можуть:
  • Зміцнити здоров'я і долучитися до здорового способу життя.
  • Розвинути свої унікальні здібності.
  • Підготуватися до школи.
  • Цікаво проводити час з новими друзями.

Крім цього, MO - це простір для батьків, в якому вони зможуть:
  • Навчитися залучати малюка до правильного способу життя в домашніх умовах.
  • Зміцнити навички батьківської педагогики після занять в клубі «Mom & daddy club».
  • Отримати консультації психолога, дієтолога і логопеда.
  • Цікаво провести час з дітьми.

Тому, обираючи приватний або державний дитячий сад, надайте перевагу тому, де вашій дитині буде краще. Ретельно зважте всі «за» і «проти», поговоріть з тими, хто вже пройшов цей шлях - і вирішуйте свідомо. Адже саме в садку дитина формує перше оточення, набуває перших друзів і починає розвиватися як самостійна особистість. Все це - дуже важливі віхи життя дитини, і варто приділити їм особливу увагу.
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: info@mo-kids.com.ua
Телефон:+38 067 137 78 78
Соцмережі: Facebook | Instagram
Школа-садок MO Kids World
Контакти
Школа-садок MO Kids World
Контакти
Made on
Tilda