ШКОЛА-САДОК MO KIDS WORLD: ЗДОРОВ'Я!

Здоров'я!
Все, що ми здійснюємо в МО, спрямоване на те, щоб ваша дитина почувалася здоровою, повною енергії та сил, готовою до нових звершень.

Що ж впливає на здоров'я дитини в дитячому садку? Розглянемо докладніше.

Важливе місце в дитячому садку має приділятися здоров'ю вашої дитини. Адже вибір саду - це досить складне завдання, яке приховує в собі багато підводних каменів. І часом батьки розгублені, не знають, який садок їм обрати. І справа навіть не в тому, приватною чи державною буде установа, справа в тому, яке розмаїття параметрів дозвілля, навчання та ігор пропонує дитячий садок.

Але якщо про дозвілля своєї дитини, способи гри, вміння спілкуватися з однолітками батьки знають і можуть обрати садок за цими параметрами, то варто окрему увагу приділити питанням здоров'я дитини в саду. Чому ж це так важливо?

Віддаючи дитину до дитячого садка, всі батьки так чи так стикаються з проблемою - дитина починає частіше хворіти. Як же убезпечити себе і зробити так, щоб дитина ходила в садок здоровою та задоволеною, а не нескінченно мандрувала з однієї хвороби в іншу, як часто це відбувається?

По-перше, до того моменту, як віддаєте дитину в садок, слід потурбуватися про проблему зміцнення її імунітету. Потрібно більше гуляти на свіжому повітрі, а також - ввести в раціон дитини вітаміни і мінерали. Звичайно ж, слід попередньо обговорити все це з педіатром.

По-друге, не потрібно оберігати дитину від впливу навколишнього середовища, створюючи їй «тепличні умови». Це матиме абсолютно зворотний ефект, як тільки дитина потрапить в інше середовище. Давайте дитині контактувати з іншими дітьми - це буде корисно і для її соціалізації.

Важливим фактом є той, що здоров'я дитини в дитячому садку залежить не тільки від умов, які там створюються і не тільки від імунітету самої дитини, але і від її психологічного комфорту. Якщо ваша дитина ходить в дитячий садок через «не можу», йдучи з дому зі сльозами - все це позначиться на здоров'ї не кращим чином.

Звичайно, комфорт дитини в саду багато в чому залежить не тільки від підходу батьків, але й від того, наскільки педагогічний склад готовий зробити перебування дитини там комфортним.

Запевняємо вас - в МО з цим ніколи немає проблем. Весь наш колектив виступає за те і робить все можливе для того, щоб саме ваша дитина, як і будь-яка інша, почувалася впевнено в дружній і приємній для неї атмосфері. Наші фахівці завжди готові відповісти на всі ваші запитання, які стосуються перебування в саду вашого малюка. Не в останню чергу це стосується здоров'я дитини.

 1. Харчування. Харчування - це дуже важливий пункт для того, щоб ваша дитина зростала здоровою і енергійною, отримуючи всі необхідні речовини разом з їжею. Вчені довели, що для харчування дітей повинні враховуватися не тільки показники по мікроелементах, але навіть біоритмічні показники.
 2. Медичне обслуговування. У будь-якому дитячому саду повинні бути лікар і медична сестра. Саме їх наявність гарантує, що в разі непередбачених ситуацій вашій дитині зможуть надати першу допомогу. До того ж, багато щеплень роблять дітям як раз в тому віці, коли вони відвідують садок.
 3. Регулярні заняття фізичною культурою та спортивні секції. Привчати дитину до будь-якого виду спорту і просто фізичної активності слід з раннього віку. Це дозволить їй не лише вихлюпувати накопичену енергію, якщо дитина активна, але й залишатися здоровою протягом багатьох років.
 4. Комфортна атмосфера для дитини, яку обов'язково повинні забезпечити адміністрація та вихователі. Адже якщо дитина кожен день ходить в садок з радістю і задоволенням - тоді її фізичне здоров'я залишається на висоті.
 5. Прогулянки на свіжому повітрі не менше 2 годин на день (в ідеалі 3 години). Зазвичай це денна та вечірня прогулянки. Гуляти потрібно практично в будь-яку погоду (виключаються тільки сильний вітер, заметіль, екстремальні температури повітря тощо). У дитячих садах зі своєю прогулянковою територією під дощем можна влаштовувати спокійні ігри на верандах. Починаючи з травня, коли приходить гарна тепла погода, велика частина занять проводиться саме на вулиці. Діткам корисно відчувати легке сонечко, що сповнює організм вітаміном D.
 6. Загартовування в літній період. Починаючи з червня в дитячих садах настає оздоровчий сезон - спеціальна програма, яка включає максимальне перебування на свіжому повітрі, багато динамічних активностей, загартовування. Загартовування можна проводити по-різному, наприклад, використовуючи "басейн для плескань" і гри з водою, "доріжки здоров'я", заняття спортом на свіжому повітрі, сонячні ванни, заняття з міні-городом і багато іншого.
Всі ці фактори - дуже важливі для дитини та її батьків. Адже кожен без винятку хоче бачити свою дитину здоровою і благополучною. Запорукою цього є не тільки бажання батьків, а й ті умови, які може надати вам дитячий садок. Всі їх потрібно врахувати, коли ви обираєте садок для дитини. Фізична культура, комфортна атмосфера, медичне обслуговування і збалансоване харчування - це базові речі, які повинні бути в кожному саду. Все інше, що може запропонувати вам сад - лише додатковий привід звернути увагу саме на цей заклад і зробити вибір на його користь.

У МО ми вважаємо, що здоров'я - найголовніше в житті дитини та її батьків, тому робимо все можливе, щоб ваша дитина почувалася комфортно та була здоровою. Саме тому ми пропонуємо цілий комплекс для зміцнення її здоров'я. Серед нього є базові речі - спортивні секції, психологічне благополуччя, всебічний розвиток, але крім цього, віддаючи дитину в МО, ви отримаєте:


 • Можливість зміцнити імунітет в соляній печері.
 • Гармонійний розподіл розумового, фізичного, творчого навантаження та відпочинку дітей
 • П'ятиразове збалансоване харчування, яке містить всі необхідні речовини для розвитку дитини.
 • Умови підвищеної комфортності (натуральні матеріали, які зберігають здоров'я).
 • Режим пиття сертифікованої води з мінеральних джерел.
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: info@mo-kids.com.ua
Телефон:+38 067 137 78 78
Соцмережі: Facebook | Instagram
Детский садик МО
Контакты
Детский садик МО
Контакты
Made on
Tilda